Solárne fólie 3M - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Protislnečné fólie

SOLÁRNE FÓLIE

AKCIE  

3M solárne okenné fólie sú schopné redukovať slnečné žiarenie, zlepšiť pohodlie a zvýšiť komfort užívateľov budov, domov a kancelárii. V lete totiž fólie odrážajú slnečnú energiu, čím udržiavajú budovu v relatívnom chlade. Tieto výhody tiež potom vidieť na úspore energií, kedže kúrenie a klimatizácia nemusia pracovať naplno a to sa odzrkadlí aj na znížení nákladov na energie.

Ak máte budovu s veľkými oknami, výkladmi alebo oknami, cez ktoré veľa svieti slnko, Váš nábytok, odevy, záclony, koberce, maľby sú pod výrazným rizikom vyblednutia vplyvom slnečných lúčov. 3M protislnečné okenné fólie zdokonaľujú prostredie pre zákazníkov a zamestnancov tým, že redukujú odlesky slnka, či už na monitore alebo všeobecne cez okná a štrbiny, znižujú teploty v miestnosti, zefektívňujú výkonnosť zamestnancov a zvyšujú komfort pre zákazníkov. Solárne okenné fólie 3M výrazne spomaľujú prirodzený proces blednutia interiérov. UV žiarenie je jedným z najväčších pôvodcov blednutia farieb a pigmentu.

3M protislnečné okenné fólie dokážu minimalizovať UV žiarenie až do 99,9%, a tým ochrániť Váš majetok.


3M Scotchtint PRESTIGE
Jednoznačne najlepšia nekovová technológia

Séria Prestige zahŕňa portfólio prémiových solárných okenných fólii, ktoré využívajú revolučnú nekovovú nanotechnológiu. Výsledkom je odrážanie tepla a nízka reflexia, čo žiadne iné fólie nie sú schopné dosiahnuť. Výhľad zostáva skutočný, lebo jedinú vec, ktorú uvidíte počas dňa alebo noci, zvnútra alebo zvonka, je krásne okno... (viac)

zľava 10% na všetky fólie

PONUKA

INFO

Protislnečné okenné fólie 3M
 


3M Scotchtint NIGHT VISION
Znížená reflexia zachováva skutočný pohľad

Séria Night Vision zahŕňa portfólio štandardných solárnych okenných fólií, ktoré pomáhajú zabrániť nebezpečnému UV žiareniu a zabezpečujú kontrolu tepla a jasu. Môžete nechať prírodné svetlo vnikať do Vašich priestorov cez deň a vďaka nízkemu interiérovému odrazu si stále môžete užívať cez noc výhľad von. Stredné až tmavé verzie tejto fólie taktiež zabezpečujú súkromie tak, že okoloidúci nebudú schopní vidieť dovnútra budovy ani cez deň.
..(viac)

 


3M Scotchtint TRADIČNA SÉRIA
Nákladovo efektívne fólie s veľkou redukciou tepla

Tradičná solárna séria zahŕňa ekonomické solárne fólie, ktoré kombinujú vysokú redukciu tepla s rýchlou návratnosťou investície pri využívaní neutrálnych, tónovaných alebo reflexných vlastností. Prvé 3M Silver fólie boli prítomné už pri zrode tohto priemyslu a odvtedy spoločnosť 3M vylepšila a rozšírila radu tradičných solárnych fólií.
..(viac)

 

Montáž solárnych fólii

 

Ponúkame Vám profesionálnu montáž okenných solárných fólii 3M, na sklo ale aj polykarbonat. Na základe naších skúsenosti a širokej ponuke, vieme nájsť najvhodnejšie riešenie pre každého. Použivame profesionlane aplikačne pomôcky a postupy, na dosiahnutie kvalitnej aplikácie so zárukou až 15 rokov.

Na spracovanie cenovej ponuky sú potrebné rozmery a typ skiel, špecifikácia požiadavky (čo ma fólia splňať), čí prípadne obmedzenia. Na základe rozmerov skiel vieme vypracovať rezací plán fólie a určiť optimálny rozmer fólie, čím sa minimalizuje vzniknutý odpad pri rezaní. Ideálna je vždy obhliadka priestorov, kde vieme zamerať sklá a prekonzultovať s Vami optimálne riešenie a vhodnú fóliu pre daný priestor. Všetky cenové ponuky a obhliadky sú zdarma!

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky