Bezpečnostné fólie 3M - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Bezpečnostné fólie

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

AKCIE

Presklené dvere a okná sú najčastejším miestom napadnutia bytov, domov a budov. Sú zároveň najľahšou prekážkou pre vniknutie nežiadúcich osôb alebo predmetov do objektu. Ochrana týchto vstupov je základom bezpečnosti každej budovy. Výmena pôvodných okien za bezpečnostné presklenie je veľmi nákladná, a preto najvhodnejším spôsobom zabezpečenia sklenených plôch je dodatočná inštalácia bezpečnostnej fólie.

Inštaláciou bezpečnostnej fólie, zabránite vhodeniu predmetov ako kameňa, zápalnej fľaše, výbušniny do objektu a ochránite Vás a Váš majetok. Nespornou výhodou bezpečnostnej fólie je nenápadnosť, takže nepriťahuje nežiaducu pozornosť.
3M Bezpečnostné a ochranné fólie Vás a Vašich blízkych rovnako ochránia pred poranením o sklenené črepy v prípade rozbitia okna.

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

INFO

3M bezpečnostná fólia zadrží 99% škodlivého UV žiarenia, čím zabraňuje starnutiu interiéru a má veľmi kvalitný povrch odolný proti poškriabaniu. Používa sa na všetky typy budov od bytov, rodinných domov, kancelárií, obchodov, bánk až po materské škôlky, školy, nemocnice.


3M™Scotchshield™ Ultra
Tá najlepšia ochrana je často neviditeľná pre naše oči

Ultra bezpečnostná séria zahŕňa portfólio prémiových bezpečnostných a ochranných okenných fólií, ktoré majú do 42 mikrovrstiev. Tie zabezpečujú úplnú jedinečnosť fólií, ako aj tvrdosť a odolnosť proti roztrhnutiu. Ultra bezpečnostná séria prináša lepší výkon pri veterných a nárazových udalostiach ako štandardné polyesterové fólie, no aj napriek tomu si zachováva vysokú úroveň optickej jasnosti. Portfólio taktiež ponúka prevratné fólie, ktoré kombinujú bezpečnosť a solárne vlastnosti s tónovanou a opticky čistou alternatívou.
..(viac)

3M Prestige bezpečnostné fólie
3M Bezpečnostné fólie


3M™Scotchshield™ Safety
Udrží Vás na tej bezpečnej strane

Štandardná bezpečnostná séria zahŕňa portfólio ekonomických bezpečnostných a ochranných okenných fólií. Predstavuje sériu čistých jednovrstvových polyesterových fólií. Tie majú špeciálne silné lepidlo, ktoré drží rozbité sklo dohromady. Séria taktiež chráni pred grafitmi, vandalizmom alebo inými opotrebeniami. Navyše má poprášenú nepriesvitnú ochrannú fóliu, ktorá pridáva pocit súkromia popri svojich bezpečnostných atribútoch.
..(viac)

 

Montáž bezpečnostných a ochranných fólii

 

Ponúkame Vám profesionálnu montáž okenných bezpečnostných a ochranných fólii 3M Scotchshield na sklo. Na základe naších skúsenosti a širokej ponuke, vieme nájsť najvhodnejšie riešenie pre každého. Použivame profesionláne aplikačne pomôcky a postupy, na dosiahnutie kvalitnej aplikácie so zárukou až 15 rokov.

Na spracovanie cenovej ponuky sú potrebné rozmery a typ skiel, špecifikácia požiadavky (čo ma fólia splňať), čí prípadne obmedzenia. Na základe rozmerov skiel vieme vypracovať rezací plán fólie a určiť optimálnu šírku fólie, čím sa minimalizuje vzniknutý odpad pri rezaní. Pri poistení objektu, je dôležite poznať požadovanú hrúbku fólie. Poisťovňa tento údaj poskytne podľa typu zabezbečenia objektu. Všetky cenové ponuky a obhliadky sú zdarma!

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky