3M Tradična séria - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Solárne fólie

3M TRADIČNA SÉRIA

AKCIE

3M™ Scotchtint ™ Silver solárne reflexné fólie sú určené pre aplikácie na sklenné plochy ale aj PVC, pre interierove aj exterierové použitie.

zľava 10% na všetky fólie

3M Silver

3M™ Silver solárne reflexné fólie poskytujú výbornu redukciu slnečneho žiarenia, znižuju oslnenie a chránia inetriér pred vyblednutím spôsobeným UV žiarením.
Tieto solárne fólie sú schopné ušetriť až 30% nákladov na klimatizácie, počas horúcich letných dní.


3M™ Scotchtint ™ Silver reflexné fólie poskytujú nepriehladnosť do interiéru počas dňa(zrkadlový efekt) a chránia osoby pred rozbitím skla. V neposlednom rade prinášaju rýchly návrat investícii a dlhoročný komfort.

Vyberte si znašej ponuky:

PONUKA

INFO

 

3M™ Scotchtint ™ SILVER 20   (technický list)
Vysokovýkonna solárna fólia striebornej farby, s dobrou prestupnosťou svetla do interiéru a výbornou redukciou slnečneho žiarenia.

 

3M™ Scotchtint ™ SILVER 35   (technický list)
Strieborna solárna fólia, vhodná pre kancelarske priestory s dobrým solárnym výkonom pri zachovaní velmi dobrých svetelných podmienok.

 

3M™ Scotchtint ™ SILVER 15 Exteriér   (technický list)
Exteriérova solárna folia striebornej farby, výrazne redukuje slnečne žiarenie a znižuje teplo v miestnosti. Je vhodná na strešne okná a presklenné stropy.

 

3M™ Scotchtint ™ SILVER 35 Exteriér   (technický list)
Exteriérova solárna fólia striebornej farby, s veľmi dobrým prestupom svetla a vysokou redukciou slnečneho žiarenia.Vhodná pre všetky typy skiel.

 

3M™ Scotchtint ™ SILVER 15 Plastic   (technický list)
Solárna folia striebornej farby, určená pre polykarbonátove a akrylove dosky, výrazne redukuje oslnenie a prestup tepla do miestnosti . Je vhodná pre interiérove aj exteriérove použitie.

 

3M™ Scotchtint ™ Neutral

 

3M™ Scotchtint™ Neutral solárne fólie, sú určené na sklenné plochy budov a obytných domov, pre interiérove aj exteriérove použitie.

 
3M Neutral

Ich využitie je vhodné hlavne pre budovy, výklady a celopresklenné steny, kde je potrebné zamedziť prehrievaniu miestnosti a znížit oslnenie, no popri tom zachovať neutrálny vzľad skiel.

3M™ Scotchtint™ Neutral poskytujú ochranu pred škodlivým UV žiarením, chránia pred zranením v prípade rozbitia skla a poskytuju dlhoročný komfort užívatelov.

 

Vyberte si znašej ponuky:

 

3M™ Scotchtint ™ NEUTRAL 35   (technický list)
Svetlosivá solárna folia, neutralneho vzhľadu s  dobrou priepustnosťou svetla a velmi dobrou redukciou slnečneho žiarenia.

 

3M™ Scotchtint ™ NEUTRAL 70   (technický list)
Neutrálna solárna fólia s najvetším prenosom svetla, poskytne ochranu od UV žiarenia a slnečneho tepla.

 

3M™ Scotchtint ™ NEUTRAL 35 Exteriér   (technický list)
Exteriérova solárna fólia neutrálneho vzhľadu a svetlosivej farby, ktorá Vám poskytne dostatok svetla v miestnosti a veľmi dobrú redukciu solárneho žiarenia.

 

3M™ Scotchtint ™ Amber                                                               

 

3M™ Scotchtint ™ Amber Low E solárne fólie na okná, sú vysoko účinné v podnebných pásmach, kde sú výrazné rozdiely medzi letnými a zimnými mesiacmi.

 
3M Amber

Zadržujú teplo vo vnútorných priestoroch, čím dokážu znížiť úniky tepla od 23% až do 30% a znížiť náklady na klimatizáciu v letných mesiacoch.

3M™ Scotchtint™ Amber Low E je druh solárných fólií, ktorý bol vyvinutý tak, aby znižoval prienik solárneho tepla v letných mesiacoch a v zime zabraňoval únikom tepla a zároveň počas celého roku znižoval UV žiarenie a zrkadlenie.

 

3M™ Scotchtint ™ Amber Low E majú jedinečnú vlastnosť: selekcia vlnkových dĺžok kovom. V porovnaní s konvenčnými kovmi, tento kov zablokuje väčšinu lúčov solárneho spektra v blízkosti infračerveného žiarenia (teplo), a tým fólie dosahujú lepší výkon, vyšší prenos svetla a bežného denného svetla ako porovnateľné výrobky.

 

Vyberte si znašej ponuky:

 

3M™ Scotchtint ™ AMBER LOW E 35   (technický list)
Celoročná interiérova solárna fólia jantárovej farby, s vysokým solárnym výkonom, veľmi dobrou priepustnosťou sveta a izolačnými vlastnosťami.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky