3M Dekoratívne fólie na sklo - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

3M Dekoratívne fólie

DEKORATÍVNE FÓLIE

AKCIE

3M Sklodekoratívne fólie prinášajú množstvo možnosti spracovania na dosiahnutie zaujímavýchh efektov, ktoré dotvoria každý interiér. Z fólií je možné rezať ľubovoľné tvary rôznych veľkostí, logá, nápisy, či grafiky, prípadne sú vhodné pre plnofarebnú potlač.

3M™ FASARA™ – Jedinečná dekorácia skla

Veľký výber z mnohých vzorov pre dosiahnutie toho správneho efektu vás nadchne svojim prevedením, ktoré zapadne aj do luxusného interiéru. Jednotlivé vzory sa dajú kombinovať, vyrezávať a dotvarať celkový vzhľad. S fóliami FASARA™ získavate rýchle, čisté a cenovo výhodné riešenie, ktoré je jednoducho kedykoľvek v budúcnosti obmeniteľné.
Polyester, nosný materiál
sklodekoratívnych fólii FASARA, ktorý odoláva mechanickému zaťaženiu. Hrúbka 150mic. v prevedení bezpečnostnej fólie dodá v prípade rozbitiu skla bezpečie pred rozbitými ulomkami skla a chráni váš interiér a vaše zdravie pred účinkami UV žiarenia .

Zľava 5 % na kompletné realizácie

PONUKA

3M Fasara
 
 

Dekorácie skla rezanou a tlačenou grafikou

Je
jednoduchý spôsob spracovania, pri ktorom je možné z fólie vyrezať akýkoľvek tvar, nápis, či grafický prvok, ktorý sa následne aplikuje na sklo. Najčastejšie používané sú fólie s efektom pieskovaného alebo matného skla. Matné, kryštalické alebo pieskové fólie je tiež možné potláčať akýmkoľvek motívom. Techniku rezania a tlače je možné kombinovať na dosiahnutie rôznych efektov. Pri podsvietení vytváraju nadherný vzhľad.

 
 

Dekorácie skla tlačenou grafikou na opticky čírej 3M fólii

3M vyvinula jedinečný materiál, ktorý je v nepotlačených častiach opticky číry ako sklo
. Pri plnej potlači táto fólia pôsobí ako veľmi efektný diapozitív. Vytlačené osamotené objekty vyzerajú ako vyrezané, pritom je fólia v plnej ploche, čo predlžuje životnosť a zjednodušuje údržbu.

 
 

Dizajnové fólie

Fluorescenčné
, ľadové a dúhové efekty, na vytvorenie kreatívneho dizajnu a unikátneho vzhľadu. Fólie, ktoré neustále menia svoju vzhľad, dodajú sklu farby a jedinečnosť. Stačí zmeniť uhol pohľadu a sklo na budove zmení svoju farbu. Pri pohľade z vnútra sú priehľadné.

 
 

Montáž dekoratívných fólii

 

Ponúkame Vám spracovanie a aplikáciu dekoratívnych fólii na sklo, v kvalitnom prevedení za rozumnú cenu.
Nakoľko sú možnosti spracovania naozaj veľke, je potrebné poskytnúť nám čo najviac údajov ohľadom priestoru, typu presklenia, rozmerov a Vaše predstavy úprav.

Ideálny postup je obhliadka a zameranie priestoru, výber typu a spôsob dekorácie, výber materiálu. Spracovanie cenovej ponuky. Grafický vizuálny návrh, výroba a následná aplikácia.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky