Bezpečnostné fólie najčastejšie otázky - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Bezpečnostné fólie

Najčastejšie otázky

AKCIE

Čo su bezpečnostné fólie?
Bezpečnostné fólie sú polyesterové fólie, s extrasilným lepidlom, ktorých inštaláciou zvyšujete odolnosť skla a v prípade rozbitia uržia sklo v jednom kuse.

Akú účinosť majú bezpečnostné fólie?
Dva základné parametre účinnosti bezpečnostných fólii sú odolnosť voči prierazu a pružnosť. Podľa týchto parametrov sú bezpečnostné fólie posudzované. Ich hlavným cieľom je zkomplikovať prienik cez sklo a ochrániť ľudí, či majetok.

Čo sú laminované bezpečnostné fólie?
Laminované bezpečnostné fólie, sú fólie vyrobené patentovanou multivrstvovou technológiou procesom laminácie.Tieto fólie dosahujú omnoho vyššiu odolnosť voči roztrhnutiu ako bežné fólie a to aj pri menších hrúbkach. Vyrábajú sa aj v kombinácii so solárnými fóliami.

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

 

Ako vybrať správnu bezpečnostnú fóliu?
Dôležité je poznať účel zabezpečenia: V prípade ochrany pred rozbitým sklom stačí použiť fóliu o hrúbke 100mikrónov. V prípade ochrany pred vniknutím do priestoru sa použije fólia s hrúbkou okolo 200mikrónov (komerčné priestory). V prípade potreby vyššieho zabezpečenia sa použije fólia s hrúbko 300 a viac mikrónov (banky, zlatníctva atď.)

 

Sú akceptované bezpečnostné fólie poisťovňami ako zabezpečenie objektu?
Áno sú akceptované ako súčasť zabezpečenia, treba však vždy pri poistení preveriť požadovanú hrúbku fólie k typu poistenia. Tento údaj Vám na vyžiadanie poskytne každá poisťovňa.


Načo sú určené bezpečnostné fólie?
Bezpečnostné fólie, sú určené na ochranu pred vlámaním, ochrana pred vhodením (vletením) predmetov cez sklo (vandalizmus, či zlé poveternostné podmienky), ochrana osôb pred zranením v prípade rozbitia skla, ochrana pred UV žiarením. (každá fólia obsahuje UV filter, ktorý chráni Váš majetok pred stárnutím)

 

Aká je životnosť fólii?
Životnosť kvalitných bezpečnostnych fólii je zvyčajne 15 rokov v intéri. Garantovaná záruka pri aplikáciach je 10 rokov.

Ako dlho trvá vyschnutie fólie?
Dokonalé vyschnutie fólie je závislé na teplote a vlhkosti vzduchu, v niektorých prípadoch to môže byť až 30 dní. Všetky bublinky, vodné a mliečne mapy zmiznú úplným vyschnutím.

Ako čistiť okná s fóliami?
Okná s fólismi sa čistia bežnými čistiacimi prípravkami na sklá, mäkkú handričku, nepoužívať drsné hubky a drátenky.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky