3M Ultra bezpečnostné fólie - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Bezpečnostné fólie

3M™ Scotchshield™ Ultra

AKCIE

3M Scotchshield Ultra bezpečnostné fólie na okná s vysokou účinnosťou sú jednoduchým a efektívnym riešením na zníženie kriminality, pretože sa jednoducho nalepia na vnútornú stranu okna. Bezpečnostné a ochranné fólie 3M Scotchshield Ultra robia sklo pevnejším a odolnejším voči násilným vniknutiam a vandalizmu, tým, že vytvárajú pevnejší „štít“ proti prerazeniu na oknách alebo sklenených dverách.

3M používa špeciálnu mikrolaminátovú technológiu pri výroby fólie Ultra, spája 26 vrstiev polyesteru - pri hrúbke fólie len 100 mikrónov, výsledkom čoho je veľmi tenká, bezpečnostná, efektívna fólia výbornou prúžnosťou a dlhou životnosťou.
Bezpečnostná
fólia 3M Ultra zaručuje nielen to, že sklo udrží v jednom kuse, ale je aj vysoko odolná voči pretrhnutiu, čím predĺži čas na vniknutie do budovy.


3M Scotchshield Ultra solárno-bezpečnostné a ochranné fólie redukujú slnečné žiarenie, znižujú náklady na energie, ale taktiež chránia váš nábytok, závesy, koberce, umelecké diela pred ničivým UV žiarením, ktoré spôsobuje vyblednutie a pred násilnými vniknutiami a živelnými pohromami.

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

INFO

 

Vyberte si znašej ponuky:

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA S 150   (technický list)
Vysoko pevná, číra bezpečnostná fólia s laminovanými 13 vrstvami s ochrannou proti poškrabaniu o hrúbke 50 mikrónov, s pevnosťou voči prerazeniu 10,7 kg/cm.

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA S 400  (technický list)
Super pevná číra ochranná a bezpečnostná fólia s 26 laminovanými vrstvami s ochrannou vrstvou proti poškrabaniu o hrúbke 100 mikrónov, s pevnosťou voči prerazeniu 21,4 kg/cm2.

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA S 600  (technický list)
Extra pevná číra ochranná a bezpečnostná fólia s 39 laminovanými vrstvami s ochrannou vrstvou proti poškrabaniu o hrúbke 150 mikrónov, s pevnosťou voči prerazeniu 32,1 kg/cm2.

 

Solárno-bezpečnostné fólie

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA SILVER S20  (technický list)
Super pevná s
olárno-bezpečnostná fólia na onká striebornej farby s 26 laminovanimy vrstvami o hrúbke 100 mikrónov s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu. Nominálna odolnosť voči prerazeniu: 21,4 kg/m2. Výborná redukcia slnečneho žiarenia.

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA NIGHT VISION S25  (technický list)
Super pevná solárno-bezpečnostná fólia na onká sivej farby s 26 laminovanimy vrstvami o hrúbke 100 mikrónov s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu. Nominálna odolnosť voči prerazeniu: 21,4 kg/m2. Dobrá viditelnosť cez skla aj v nočných hodinách, vďaka nízkej spätnej reflexii.

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA NEUTRAL S35 (technický list)
Super pevná solárno-bezpečnostná fólia na onká neutrálnej farby s 26 laminovanimy vrstvami o hrúbke 100 mikrónov s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu. Nominálna odolnosť voči prerazeniu: 21,4 kg/m2. Dobrý solárny výkon pri zachovaní dobrého prestupu svetla.

 

3M™ Scotchshield ™ ULTRA PRESTIGE S70 (technický list)
Super pevná prémiova solárno-bezpečnostná fólia na onká, takmer číra s 26 laminovanimy vrstvami o hrúbke 100 mikrónov s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu. Nominálna odolnosť voči prerazeniu: 21,4 kg/m2. Výborná redukcia slnečneho žiarenia, krásny výhľad, výborný prestup svetla. Najlepší produkt na trhu!

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky