Rezaná grafika - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

GRAFIKA > Rezaná grafika
Rezaná grafika

REZANÁ GRAFIKA

AKCIE

Rezaná grafika je určená pre jednoduchšie aplikácie. Pri rezanej grafike sa z farebnej fólie sa vyrežú grafické segmenty, logá, nápisy, adresy, telefónne čísla, či popis činosti alebo iné informácie a následne sa nimi polepí vozido. Tu správnu farbu si môžete vybrať zo širokej škály ponúkaných farebných odtieňov.

Rôzne farebné fólie je možné lepením na seba vrstviť, prekrývať a tým tak vytvárať pestrofarebné kombinácie. Výhodou takéhoto polepu je, že farby sú výraznejšie a sýtejšie, polepy sú cenovo dostupnejšie a netreba ich laminovať a bez problémov v exteriéri vydržia 3, 5, 8 rokov, záleží na zvolenom type fólie. Nevýhodou je, že v grafickom návrhu nemôžu byť použité plnofarebné obrázky, tieňovanie a prechody, taktiež fotografie.

Aplikácia rezanej grafiky

Pri spracovaní rezanej grafiky je potrebné poznať zložitosť povrchu na aký sa bude grafika aplikovať a časové obdobie akú má mať grafika životnosť. Podľa týchto dvoch základných údajov sa určí typ fólie, z ktorej bude grafika vyhotovená, tak aby spĺňala kvalitatívne kritéria počas celej doby životnosti.

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

INFO

 

Na základe bližšiej špecifikácie požiadavky a poskytnutých podkladov, Vám vieme zabezpečiť grafický návrh, po odsúhlasení následnu výrobu a aplikáciu na vozidlo v dohodnutom termíne. Na všetky aplikácie poskytujeme záruku.

 

V prípade, že potrebujete vyrobenú grafiku, či reklamu iba profesionálne nalepiť, nieje ani tento úkon problém. V našich dielenských priestoroch, dokážeme polepiť akekoľvek auto, či dodávku.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky