Tlačená grafika - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

GRAFIKA > Tlačená grafika
Tlačena grafika

TLAČENÁ GRAFIKA

AKCIA

Tlačená grafika je najoblúbenejší a najkreatívnejší typ polepu vozidla, kde sa pomocou veľkoformátovej tlačiarne vytlačí na liatu fólu akýkoľvek grafický návrh, fotky vo vysokom rozlíšení, rôzne farebné motívy, prechody a tieňovania. Vďaka vysokému efektu využitia plôch je celopolep vozidla výborná a dlhodobá forma reklamy. Polepiť je možné aj zadné a zadné bočné okná potlačenou dierovanou alebo opticky čírou fóliou. Zvonku tvorí polep kompaktný celok, zvnútra je však naďalej vidieť.

 
 

Vkusne navrhnutý grafický návrh dodá autu dynamiku a upúta pohľady ostatných účastníkov cestnej premávky. Celá využitá plocha stredne veľkého automobilu, súčtom rozmerov zhruba zodpovedá veľkosti billboardu.

 

Navyše lak polepeného auta grafickým motívom, či reklamou je chránený voči poveternostným vplyvom, poosypovým soliam a štrku, chemikáliam a oderu. Po odlepení fólie, zachovalý lak zvyšuje cenu vozidla!

 

Aplikácia tlačenej grafiky

 

Pri spracovaní tlačenej grafiky je potrebné poznať zložitosť a typ povrchu na aký sa bude grafika aplikovať a časové obdobie akú má mať grafika životnosť. Podľa týchto dvoch základných údajov sa určí typ fólie, a spôsob tlače ktorým bude vyhotovená, tak aby spĺňala kvalitatívne kritéria počas celej doby životnosti.

 

Na základe bližšiej špecifikácie požiadavky, zamerania vozidla a poskytnutých podkladov, Vám vieme zabezpečiť grafický návrh, po odsúhlasení následnu výrobu a aplikáciu grafiky na vozidlo v dohodnutom termíne. Na všetky kompletné relizácie a aplikácie poskytujeme záruku.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky