Car Wrap - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Car Wrap

CAR WRAP

AKCIE

Máte radi zmenu, potrebujete oživiť lak a farbu vášho vozidla, alebo máte len chuť byť iný? Zmena farby prestriekaním je časovo náročný, drahý a hlavne nezvratný spôsob zmeny farby, prípadne dizajnu vozidla.  Veľmi obľúbená, cenovo dostupná alternatíva striekania je celopolep vozidla carwrap foliami. Široka ponuka farieb,matné, lesklé matalické, perleťové, štruktúrovane vzory, karbon, brusený kov, semiš, či chróm...

Polepy vozidiel carwrap fóliami, sú obľúbenou dizajnovou zmenou farby a zároveň čiastočnou ochranou laku každého vozidla. Vaša motorka, štvorkolka, čln, či skúter polepením jednotlivých časti, získajú jedinečný dizajn, ktorý si vytvoríte prakticky sami. Celooolep je taktiež výborným variantom pre označenie identity korporátnymi farbami firemných vozidiel. Pri odpredaji v budúcnosti sa z vozidla polep jednoducho odstráni a zachovalý pôvodný lak, zvyšuje predajnú cenu vozidla.

Car Wrap fólie

3M™Scotchcal 1080
Vysokokvalitné carwrap fólie pre celopolepy vozidiel ...viac

CFC CarbodyColoring 400
Prémiová kvalita, široká farebná ponuka a dlhá životnosť...viac

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

INFO

 

Montáž carwrap fólii

 

Ponúkame Vám profesionálne prevedenie polepu či celoolepu lakovaných častí vozidla, člnu či lietadla v tej najvyšiej kvalite. Veľký výber farieb v matnom, lesklom, metalickom a perleťovom prevedení. Každy typ polepu ma svoje špecifiká a kritéria, preto kladieme dôraz na prípravu podkladu a stálosť teploty počas aplikácie. Disponujeme technickými znalosťami laku a carwrap materiálov. Používame iba vysokokvalitné a prémiove materiály od výrobcov 3M a CFC so životnosťou až 12 rokov.

 

Na zabezpečenie kvalitnej aplikácie so zárukou je potrebné dodržať uvedené postupy:

  • vozidlo alebo lakovaný povrch musí byť očistený, nehrdzavejúci, stály, hladký

  • zachovanie stálej teploty 12 hodín pred a 12 hod. po aplikácii (reakcia lepidla s povrchom)

  • demontaž, odstrojenie určitých časti pri vozidlach (klučky, svetla, atď.)

 

Čistenie a údržba

Polepené vozidlo odporúčamé čistiť ručne pomocou autšampónu, ktorý neobsahuje fosfáty 3M Autošampón, prípadne zažratú špinu vyčistiť 3M Cleaner Spray 9472. Lesklé a metaliké, či peleťové farby sa môžu impregnovať ošetrovačom  3M Leather&Vynil Restorer.
V prípade znečistenia vtáčim extrementom, odstráňte špinu čím skôr. Veľmi tažko je zhodnotiť vhodnú zmes do ostrekovačov skla, preto odporúčame menej agresívne zloženie.

 
 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky