Autofolie 3M - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

3M Autofólie

AUTOFÓLIE

AKCIE

3M Scotchtint tónované autofólie dodajú Vášmu autu originálny vzhľad, zvýšia bezpečnosť nielen vás ale aj vašich spolucestujúcich, tým, že v prípade nehody udržia rozbité sklo na fólii. Chránia vás nielen pred lietajúcimi črepinami skla, ale svojim zafarbením chránia interiér pred nevítanými pohľadmi zlodejov.

Autofólie 3M zachytia až 99% škodlivého UV žiarenia, čím chránia interiér pred vyblednutím a popraskaním, sú schopné odraziť až 58% solárneho žiarenia, čím udržia príjemnú teplotu v interiéri bez toho, aby ste museli zapínať klimatizáciu auta.
3M používa vlastnú technológiu pri výrobe lepidla, na vytvorenie číreho ale pevného spoju, ktorý zaručuje fóliu bez bubliniek, odlepovania alebo mliečnych máp. Fóliami nezmeníte len vonkajší vzhľad auta, ale zároveň ochránite váš interiér od solárneho tepla a zrkadlenia. Znížením odrazov, odleskov šetríte oči pred únavou.

Autofólie

3M Scotchtint Color Stable  Autofólie
Môžete sa spoľahnúť na Vašu farbu -už nikdy viac purpurové okná. Garantované !...viac

3M Black Shade  Autofólie
Originálny vzhľad v kombinácii s bezpečnosťou a príjemný interiér auta...viac

Autofólie na predné sklá   -  3M Crystalline 90

Jediné legálne autofólie na predné sklá!   
Autofólie
3M Crystalline 90 kryštalické okenné fólie, s výbornou viditeľnosťou. Mikrolamináciou sú zložené z viac než 200 vrstiev. Táto unikátna technológia zabezpečí, že fólia eliminuje viac tepla než tmavšie fólie, bez toho aby sa zmenil vzhľad vášho vozidla. Autofólie 3M Crystaline 90 prepúšťajú86 % svetla a zadržia 34% solárnej energie, nie sú pokovované, takže nerušia signály GPS, mobiliné, rádiové a iné signály. (technický list)

zľava 10% na 3M Color Stable

PONUKA

INFO

 
 

Montáž autofólii

 

Ponúkame vám profesionálnu montáž autofolii 3M Scotchtint v tej najvyššiej kvalite za prijateľné ceny. Montážou autofólii sa zaoberáme už 12 rokov a počas tejto doby sme vynašli vlastný spôsob inštalácie, ktorý vám zabezpečí dlhú životnosť a kvalitné prevedenie. Použivame profesionálne aplikačne pomôcky a postupy na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

 

Stáva sa trendom, že veľa aplikačných firiem dnes vykonáva montáž fólii bez demontáže bočných sťahovacích skiel, no pritom práve tieto sklá sú najviac namáhané a najskôr sa na nich  prejavia nedostatky spojené s aplikáciou bez demontáže ako (odlepovanie, nečistoty, šupanie fólie). My sme sa rozhodli túto aplikáciu vykonávať demontážou bočných sťahovacich skiel, vďaka čomu vieme fóliu nalepiť na celu plochu skla a zabrániť poškodeniu pri spúštaní a zdvíhaní týchto skiel a ponúknuť vám záruku až 5 rokov na montáž .

 

Zadné sklá automobilov bývaju oblé, takže autofóliu treba prispôsobiť tvaru skla. S autofóliami 3M nieje ani tento úkon problém, vďaka ich vlastnostiam a technickej vyspelosti dokažeme vytvarovať každe zadné sklo z jedného kusu.

 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky