Ochrana laku 3M Ventureshield - M2 solutions s.r.o.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

3M Ochrana laku

3M™ Ventureshield Ochrana laku

AKCIE

Kvalitný lak vozidiel ovplyvňuje ich vizuálnu priťažlivosť, zabraňuje vzniku hrzde a zvyšuje ich cenu v prípade predaja. Kapoty, nárazníky či iné časti vozidiel bývajú častokrát poškodené po kamienkoch odskakujúcich spod kolies vozidiel. Využívajú sa rôzne spôsoby opráv, no nikdy to už nieje ako originálny lak z fabriky. Žiadny opravarenský lak nedosahuje také kvalitatívne hodnoty, ako pôvodny fabrický. Ochráňte si preto svoje vozidlo skôr a to ochrannou fóliou 3M Ventureshield.

3M VentureShield je ochranná fólia na lakované časti vodzidiel z pevného, tepelne tvarovateľného polyuretánu, ktorý je potiahnutý čírou, transparentnou ochrannou vrstvou. Fólia je transparentná, takže nenarúša opticky vzhľad vozidla. Vysokoúčinné lepidlo zabezpečuje schopnosť fólie kopírovať zložitý tvar karosérie bez tvorby lomu.
3M VentureShield bola navrhnutá tak, aby ochraňovala nielen autolak, ale aj drahé svetlomety, a to bez toho, aby mala vplyv na ich svietivosť.

3M VentureShield Digital Designs - poskytuje veľké množstvo počítačovo spracovaných výrezov, ktoré sa hodia na väčšinu značiek a modelov áut a motocyklov a ktoré chránia najcitlivejšie časti akými sú kapota, nárazníky, svetlomety, zrkadlá, prahy, podbehy atď.

Použitie ochrannej fólie 3M VentureShield:
Automobily, Motocykle, Lode, Motoristický šport

Motoristický šport so sebou prináša vyššiu rýchlosť a viac úlomkov, a tým aj potenciálne poškodenie povrchu vozidla, ktorého oprava je nákladná, najmä v prípade dielov z uhlíkového vlákna. Fólia 3M VentureShield je testovaná a používa sa vo vrcholovom motoristickom športe nielen na ochranu motocyklov, ale aj automobilov. Vyznačuje sa dlhou tradíciou používania na pretekoch po celom svete. 3M VentureShield ochráni logá sponzorov pred poškodením a tiež pred úlomkami z dielov z uhlíkového vlákna, čím zaistí, že na trati strávite viac času ako v lakovni.

VentureShield je ochranná fólia testovaná a schválená na použitie poprednými subdodávateľmi automobilových značiek ako sú Mercedes, Chrysler, Ford, GM, Ferrari a Nissan.

Ako správne čistiť aplikované fólie?

3M odporúča použiť 3M Car Care Vysokoúčinný vosk ihneď po aplikácií fólie.
Na priebežné čistenie odporúčame používať 3M Car Care autošampón.

V prípade, že je fólia nadmerne znečistená muškami, odporúčame profesionálne strojové vyleštenie
hrubé nečistoty odstránite pastou 3M Extra Fine 80349 a povrch vyleštíte pastou 3M Ultrafina 50383.

3M Ventureshield- profesionálna aplikácia

Neprebieha žiadna akcia

PONUKA

INFO

CENOVÁ PONUKA

 Predný nárazník
 Nábehová časť kapoty
 Nábehová časť pred. blatníkov
 Spätné zrkadlá
 Predné Svetlá
 Nakladacia časť zad. nárazník
 
KONTAKT

M2 Solutions s.r.o.
Panónska cesta 34
851 04 Bratislava

TEL: 0910 747 555

GPS: 48° 6' 34" N    17° 5' 27" E

NAPÍŠTE NÁM
SOCIÁLNE SIETE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky